1, Tak ovladače od monitoru mám na 100% dobrý.
2, Detonatory to určitě taky nebudou.
3, Ty WinXP zkusím, jen mám problém s DVD Teac v Dosu. Nějak mi ty XP nechce nabootovat, když mám zformátovaný disk, ale zkusím to.
Zatím dík
Ještě nějaká rada?
1, Tak ovladače od monitoru mám na 100% dobrý.
2, Detonatory to určitě taky nebudou.
3, Ty WinXP zkusím, jen mám problém s DVD Teac v Dosu. Nějak mi ty XP nechce nabootovat, když mám zformátovaný disk, ale zkusím to.
Zatím dík
Ještě nějaká rada?
Case:Chieftec DX-01B-D-U, Zdroj:LC Power 550W gold, MB:MSI KT6 Delta-LSR, CPU:AMD Athlon XP 2200+, Paměti:2xApacer 512/400, VGA:ASUS A9550GE/TD 128MB, HDD:Seagate Baracuda IV - 80GB, DVD-RW:LG GSA-4163B, DVD-Rom:Toshiba SDM2012C, Monitor:19´IBM P97, Repro:2.1 Creative Inspire P380
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)