1, Tak ovladače od monitoru mám na 100% dobrý.
2, Detonatory to určitě taky nebudou.
3, Ty WinXP zkusím, jen mám problém s DVD Teac v Dosu. Nějak mi ty XP nechce nabootovat, když mám zformátovaný disk, ale zkusím to.

Zatím dík

Ještě nějaká rada?