Jediny co me napada na co bys to moh uhrat je, ze ta nova deska neumi neco co mela ta puvodni, jinak ti reknou ze to ekvivalent je.
Jediny co me napada na co bys to moh uhrat je, ze ta nova deska neumi neco co mela ta puvodni, jinak ti reknou ze to ekvivalent je.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)