to ani nepozaduje, rekl bych ze pro "normalniho uzivatele" je to dobra koupe (cena/vybaveni/vykon)Původně odeslal BATMAN
to ani nepozaduje, rekl bych ze pro "normalniho uzivatele" je to dobra koupe (cena/vybaveni/vykon)Původně odeslal BATMAN
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)