ja schanim pouze lcd se vstupem s-video,2*cinch.1721 konektory nema.normalni lcd nechci.
ja schanim pouze lcd se vstupem s-video,2*cinch.1721 konektory nema.normalni lcd nechci.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)