Citace Původně odeslal donnau
2KUBA když nepotřebuješ postraní tlačítka tak naco máš tuhle myš?
Protože mi dobře padne do ruky, jezdí taky bez problémů a navíc sem ji dostal a měnit ji nepotřebuju .