Původně odeslal : PRASoR :
Soyo má taky dobré desky na OC,alespoň co jsem vyčetl na webu,jen že se těžko shánějí.
Ale nějaký ten test by se hodil![]()
Původně odeslal : PRASoR :
Soyo má taky dobré desky na OC,alespoň co jsem vyčetl na webu,jen že se těžko shánějí.
Ale nějaký ten test by se hodil![]()
1.DFI LP nF4 Ultra-D,A64 3000+Venice @ 300x9,1,6VCORE,
MSI HD3870,Hitachi 160GB,Hitachi T7 250GB,WD 320GB SATA II KS,DVD-RW NEC 7220A,Big tower Cheiftec MA-01WD-D
Water cooling (Aquacool)
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)