Citace Původně odeslal : PRASoR :
Citace Původně odeslal honzAK
Citace Původně odeslal : PRASoR :
.... no vida rikal sem si co vybrat dyz uz ausus/epox a je to tady .. ted spis budu bloumat mezi zase epoxem nebo soyou kt600 dragon ultra, pac to vypada taky na dobrou smazenici ....
dobra smazenice ale za jakou cenu kdyz ten epox se da koupit za 3500kc s dph a to soyo kolem 5kkc si nekde psal a jeste bez DPH.
.... jj .. to bylo prvotni info .. kamos pak zjistoval (jinej zdroj) a prej tak 3400,- bez dane, takze kazdopadne to vyjde draz nez epox, ale bude to jen otazka penez .. dyz budou, tak ji proste vemu na test .. nekdo to prece udelat musi

Soyo má taky dobré desky na OC,alespoň co jsem vyčetl na webu,jen že se těžko shánějí.

Ale nějaký ten test by se hodil