podla mna je vcelku v pohode do kancliku pre sekretarku ITXovy system, pripadne nejaka transmete ... tak minimalne naroky na xladenie ze to mozu narvat do casu ktory ani ako komp nevyzera ..
podla mna je vcelku v pohode do kancliku pre sekretarku ITXovy system, pripadne nejaka transmete ... tak minimalne naroky na xladenie ze to mozu narvat do casu ktory ani ako komp nevyzera ..
| intel i3 12100f | noctua NH-U12F | asus TUF Z690-plus | kingston 32GB 3600 | gigabyte RTX2070 super
| samsung SSD 860 EVO 250GB | wd 20earx | benq cosi 27"| logitech G600 | microsoft X6
| seasonic S12-430 | diy acrylic ikea kallax case
| “The future is already here—it is just unevenly distributed.”
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)