Na monitor existuje ovladac, je soucasti celeho packu pro eizo monitory.Původně odeslal ace
Na monitor existuje ovladac, je soucasti celeho packu pro eizo monitory.Původně odeslal ace
Question is: who cares ?
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)