je to asi tim ze mi 16:9 pripada neprirozeny...takze 4:3 je pro me v pohode...kazdejjenejakej...![]()
je to asi tim ze mi 16:9 pripada neprirozeny...takze 4:3 je pro me v pohode...kazdejjenejakej...![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)