taky doporučuju max 1,7 vys uz radsi neee jednak by uz to asi nemelo takovy prinos na OC a za riziko zničeni CPU to nestoji tech par MHz navic sam sem mel Tuala 1,2 poustel sem do nej max 1,7 a sel na 1650 coz me stacilo![]()
taky doporučuju max 1,7 vys uz radsi neee jednak by uz to asi nemelo takovy prinos na OC a za riziko zničeni CPU to nestoji tech par MHz navic sam sem mel Tuala 1,2 poustel sem do nej max 1,7 a sel na 1650 coz me stacilo![]()
Intel P4 630 - Zalman CNPS7000-Cu - ASUS P5N32-SLI SE Deluxe - 1024 MB DDR2 A Data 533 CL3 - WinFast PX6800 GS TDH SLI - Seagate 320 GB - DVD LG GSA-H42L - 17¨ AOC 7A+ - c tech keyboard - myš Microsoft - Eurocase Black-Silver - CHILL 520 W
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)