Super browser je Mozilla Firebird 0.6.1 Pod windows i pod linux, rychla jak prase, nepada, umi blokovat popup okna, umi zvetsovat fonty, vystup vypada jak v IE.
Neni tak tezkopadne pomala jako Mozilla, nepada jako Opera...
http://www.mozilla.org
Super browser je Mozilla Firebird 0.6.1 Pod windows i pod linux, rychla jak prase, nepada, umi blokovat popup okna, umi zvetsovat fonty, vystup vypada jak v IE.
Neni tak tezkopadne pomala jako Mozilla, nepada jako Opera...
http://www.mozilla.org
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)