2TNF: No ja cistil jadro me GF4Ti4200 vsim moznym a porad to neslo dolu. Pak me napadl odlakovac, ale to jsem nemel delat... - zacalo se to tak jakoby rozpoustet a.... nastesti jsem toho rychle nechal, ocistil a funguje dodnes

2ROB: Co to je za material? -- Nesel by ten disk treba zbrousit? Opatrne samozrejme... To by bylo nejlepsi (+nejaka pasta-stribrna ci aspon silikonova)