Pasty AC2,AC3 maji 90% stribra,prakticky nevysichaji,kdyz obcas zkontrolujes teplotu,zjistis ze se nemeni a tak se nevyplati do toho stourat-teda pokud se neobjevi neco lepsiho-treba zlata folie.
Pasty AC2,AC3 maji 90% stribra,prakticky nevysichaji,kdyz obcas zkontrolujes teplotu,zjistis ze se nemeni a tak se nevyplati do toho stourat-teda pokud se neobjevi neco lepsiho-treba zlata folie.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)