Výsledky 1 až 25 z 228

Téma: Ako rozchodit Tualatin na starsich doskach

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní

    oprav si ten link...
    [dance before the police come]

  2. #2

    Standardní Re: Ako rozchodit Tualatin na starsich doskach

    uh. tento topic tu je stale?

    grafiky od Ati - radeony... 9800vka mi koncila az na 80 mhz. Kamarat mi hovoril ze je to maly zazrak. Kazdopadne mam otestovane ze karty zo serie X (x850 a novsie) ktore boli povodne urcene pre PCI-E funguje vdaka AGP mostiacemu cipu v pohode aj na frekvenciach blizkych 100 Mhz.

    btw mam tu Pentium III-S 1400, s 512kb cache. tento kusok bezi az na 154mhz co je spolocna hranicna frekvencia jak pre CPU tak pre dosku (a som rad ze sa mi to podarilo tak presne). Pracovna teplota je 36-40 stupnov...
    Abit VH6-T mod "Immolator" * Intel Pentium III-S "Tualatin" 1.400@1,628Mhz * PQI SDR SDRAM PC133CL3 @ 155CL2 - 1,5 Gb * Asus Radeon x850XT 256mb * Pinnacle 300i * Creative SoundBlaster LIVE! * Adaptec 19160 * Intel PRO GT 10/1000 * Seagate Cheetah 15k 73GB * Windows 98SE

  3. #3

    Standardní Re: Ako rozchodit Tualatin na starsich doskach

    Ja tam mam GeForce4 MX440, celkem studena karta, takze by vyssi takty zvladat mohla, ale nevim jak odlisit limit VGA od pameti. Proste pres 140MHz sem se moc nechytal ani pri vyssim CL.

    Gigabyte GA-P67-DS3-B3, Core i7-2600K@4,5GHz, 2xKingston 2GB/1866MHz/CL11, Leadtek 7900GT-256MB DDR3 + Accelero S1, SB-Audigy + YMF724 + DreamBlaster combo, tuner FlyDVB duo, SSD Samsung 840 Pro 128GB + WD1003FBYX RE4 1TB, Seasonic S12II-430, 21" NEC 2190UXp, DVD-RW NEC 4550A->4551A mod, CD-RW Teac 524E, ZIP100, FDD, Canon PowerShot A70, A95+hacked firmware, EOS 350D+CHDK, Pentax K-30, Galaxy S3+CM13, HP ipaq 214, HP 200LX.
    2nd PC: Gigabyte GA-P31-DS3L with custom BIOS, Core2 Duo E8600@4,0GHz, 2xKingston 2GB/1066MHz/CL5
    3rd PC: Abit BX133-Raid, Tualatin 1300@1733/133/1,65V, 2x256MB. WEB: http://rayer.g6.cz

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele DOC_ZENITH
    Založen
    24.05.2005
    Bydliště
    Praha 14 hloubětín.
    Příspěvky
    1 296
    Vliv
    280

    Standardní Re: Ako rozchodit Tualatin na starsich doskach

    Celekm jednoduše, použitím PCI karty Už FSB 133 je s BX děsnej OC na AGP a drtivá většina grafik to nedá. Zajímalo by mě, proč u toho chipsetu udělali děličku na PCI pro 133, ale pro AGP jen na 100.
    The best Unreal Tournament maniac.

  5. #5

    Standardní Re: Ako rozchodit Tualatin na starsich doskach

    Citace Původně odeslal DOC_ZENITH Zobrazit příspěvek
    Celekm jednoduše, použitím PCI karty Už FSB 133 je s BX děsnej OC na AGP a drtivá většina grafik to nedá. Zajímalo by mě, proč u toho chipsetu udělali děličku na PCI pro 133, ale pro AGP jen na 100.
    Nj, mas pravdu Jo je to divny ze PCI ma delitel FSB/2, FSB/3, FSB/4
    a AGP jen 1:1 a 3/2. Bohuzel tohle omezeni zadnym SW ani HW modem obejit nejde...

    Gigabyte GA-P67-DS3-B3, Core i7-2600K@4,5GHz, 2xKingston 2GB/1866MHz/CL11, Leadtek 7900GT-256MB DDR3 + Accelero S1, SB-Audigy + YMF724 + DreamBlaster combo, tuner FlyDVB duo, SSD Samsung 840 Pro 128GB + WD1003FBYX RE4 1TB, Seasonic S12II-430, 21" NEC 2190UXp, DVD-RW NEC 4550A->4551A mod, CD-RW Teac 524E, ZIP100, FDD, Canon PowerShot A70, A95+hacked firmware, EOS 350D+CHDK, Pentax K-30, Galaxy S3+CM13, HP ipaq 214, HP 200LX.
    2nd PC: Gigabyte GA-P31-DS3L with custom BIOS, Core2 Duo E8600@4,0GHz, 2xKingston 2GB/1066MHz/CL5
    3rd PC: Abit BX133-Raid, Tualatin 1300@1733/133/1,65V, 2x256MB. WEB: http://rayer.g6.cz

  6. #6

    Standardní Re: Ako rozchodit Tualatin na starsich doskach

    Takze, Tulene sem uspesne otestoval v jednom FICu i815, ale ten nema v BIOSu voltaz, takze sem se dostal jen nekam na 118 FSB. Neska sem si ho zadratoval, takze sup do BX133 raid...

    Gigabyte GA-P67-DS3-B3, Core i7-2600K@4,5GHz, 2xKingston 2GB/1866MHz/CL11, Leadtek 7900GT-256MB DDR3 + Accelero S1, SB-Audigy + YMF724 + DreamBlaster combo, tuner FlyDVB duo, SSD Samsung 840 Pro 128GB + WD1003FBYX RE4 1TB, Seasonic S12II-430, 21" NEC 2190UXp, DVD-RW NEC 4550A->4551A mod, CD-RW Teac 524E, ZIP100, FDD, Canon PowerShot A70, A95+hacked firmware, EOS 350D+CHDK, Pentax K-30, Galaxy S3+CM13, HP ipaq 214, HP 200LX.
    2nd PC: Gigabyte GA-P31-DS3L with custom BIOS, Core2 Duo E8600@4,0GHz, 2xKingston 2GB/1066MHz/CL5
    3rd PC: Abit BX133-Raid, Tualatin 1300@1733/133/1,65V, 2x256MB. WEB: http://rayer.g6.cz

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 4 uživatelů. (0 registrovaných a 4 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ DvD to DivX
    Založil AjsTi v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 186
    Poslední příspěvek: 04.01.2010, 20:56
  2. FAQ: Mechaniky a média (2.9.2007)
    Založil peta303 v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 25.08.2007, 02:08

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •