Jediná možnost asi je ho stahnout z desky, kde už je, ale já mám desku "jen" se 7.3-kou, takže taky scháním a scháním...![]()
Jediná možnost asi je ho stahnout z desky, kde už je, ale já mám desku "jen" se 7.3-kou, takže taky scháním a scháním...![]()
Intel Celeron Tualatin 1.2GHz@1.44GHz při 1.475V + iBOX chladič, MSI 6337 i815 EPT-Pro, 256MB PC133, WD800JB, SB 128 PCI, Teac 540E, MSI GeForce 4 MX 420, WiFi Xi-626, PCI síťovka 3Com 3C905C
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)