Vážně se nedá v 7.4 nikde sehnat? V nových deskách přitom tahle verze je a jestli ji někdo máte, prosím, zazálohujte ji Award flash utilitou na disketu a pošlete mi jí, byl bych vděčněj, už kvůli podpoře větších disků jak 160GB....![]()
Vážně se nedá v 7.4 nikde sehnat? V nových deskách přitom tahle verze je a jestli ji někdo máte, prosím, zazálohujte ji Award flash utilitou na disketu a pošlete mi jí, byl bych vděčněj, už kvůli podpoře větších disků jak 160GB....![]()
Intel Celeron Tualatin 1.2GHz@1.44GHz při 1.475V + iBOX chladič, MSI 6337 i815 EPT-Pro, 256MB PC133, WD800JB, SB 128 PCI, Teac 540E, MSI GeForce 4 MX 420, WiFi Xi-626, PCI síťovka 3Com 3C905C
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)