Uz nam uplynula nejaka doba od ohlaseni teto mechaniky (cca 2 mesice), prodava uz se taky prodava, ale nikde nemuzu najit zadne testy. Dulezite je jaky to ma vnitrek, zatim jsem vsude videl jenom same spekulace.

A tak se ptam: Videl uz nekdy nekdo nejake testy teto mechaniky? Chtel bych si ji konecne koupit, ale nechcu kupovat zajice v pytli, ze ktereho se nakonec vyklube nejaka Mitsumka