Citace Původně odeslal Vykuk
A proč by to neměl být FireBlade?

btw: kolika ns je tahleta paměť?

http://www.rage3d.com/reviews/sapphi...emshot_sml.jpg
2.3 ns zeby.. no mozna tech 2.8 neni to nejak poradne videt