Původně odeslal Vykuk A proč by to neměl být FireBlade? btw: kolika ns je tahleta paměť? http://www.rage3d.com/reviews/sapphi...emshot_sml.jpg 2.3 ns zeby.. no mozna tech 2.8 neni to nejak poradne videt
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)
Pravidla fóra