Citace Původně odeslal santamonicaboy
Nejde nastartovat ani v nouzovem rezimu. Znova jsem instaloval XP bez pretaktovani a vysledek stejny. Rozliseni se prece nastavi az po nainstalovani OS, takze asi ne. Nevim co je obnovovaci frekvence.
NEMA NEKDO NAPAD JAK TEN HD ZNOVA ROZJET
Zkusil bych instalaci na jiný HDD, čímž se vyloučí/potvrdí vina disku.