Citace Původně odeslal chessman
BX master je lepší.Měl jsem oba.BH6 je málo vybavená,hůř taktuje a nemám rád bouchání koďárů.

Hmmm tak ja teda nevim.... no ja doma mam abita BH6 a no problem a co jsem cetl na webu, tak ten BX master ma naky problemy s Uata 66...kazdopadne na taktovani je asi better, pte muze fsb po 5MHz.....

Kazdopadne dik vsem za pokec