Citace Původně odeslal Gargamel
No vidis, ja tam nasel Microphone booster, ktery normalne v jinych OSS mixerech neni, kvuli tomu jsem pak zasl jakou citlivost muze mit takovy obycejny plastovy mikrak. (Vasek taky asi nema rad alsu - urcite to ted potichu cte) - jak jsme zkouseli GnomeMeeting, tak stacilo mluvit treba 10 cm od mikrofonu a slo tomu rozumet.
no mikrak mne funguje dobre - mam takovej ten malej plastovej bilej a zkousel sem neco nahravat a kdyz je ticho tak staci abych lezel na posteli a je to slyset uplne v pohode