no mikrak mne funguje dobre - mam takovej ten malej plastovej bilej a zkousel sem neco nahravat a kdyz je ticho tak staci abych lezel na posteli a je to slyset uplne v pohodePůvodně odeslal Gargamel
![]()
no mikrak mne funguje dobre - mam takovej ten malej plastovej bilej a zkousel sem neco nahravat a kdyz je ticho tak staci abych lezel na posteli a je to slyset uplne v pohodePůvodně odeslal Gargamel
![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)