Jo pokud to je BH6 revize 1.2 tak ta ma 1/4 - PCI/FSB, ma totiz jiny PLL nez ta co mam ja (1.0)...Nak
2 Rainbow : predpoklad neni skutecnost![]()
Jo pokud to je BH6 revize 1.2 tak ta ma 1/4 - PCI/FSB, ma totiz jiny PLL nez ta co mam ja (1.0)...Nak
2 Rainbow : predpoklad neni skutecnost![]()
Athlon XP-M 2,4GHz
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)