2georg:

1.Jsem Majkl ze stareho ,dobreho http://www.overclocking.cz/cgi-bin/YaBB.pl a to bez nejakeho smeti pred nickem !

2.Diky za pomoc s tim rezistorem (R356=10kohm), uz jsem to zjistil taky.Navic jsem cim dal vic presvedcenej ,ze to neni equivalent ACER 7276e, nybrz ACER 7277e.A co vic (bohuzel), ze je tam asi v haji VN trafo s originalnim cislem 19.70052.011.Nahrada za nej ma byt HR46178 a jak to tak byva ,tak neni u nas k sehnani.