stim vysokym FSB..............mne osobne deska EP 8RDA3+ FSB 230 neprobehl ani post !!!!! nepomohlo nic ani asynchronni rezim ani jeden modul pameti........takze podle mne zalezi hodne na nahode, jak dobry kousek koupim.........souhlasim ,ze tech 225 je realnych na vetsine Nforce Ultra deskach