Jasně, spínaný zdroj se dá samozřejmě s výhodam i použít. Ale pro výkony do kilowattu je pořád lenější a lepší lineární zdroj.
Ale provní dotaz byl směřován tak, že dotyčný chtěl použít k zesilovači zdroj z PC. Což je nesmysl