Hmmm, jakou verzi fglrx mas? Co ta deska ma za chipset? Zkontroluj jestli je natazenej modul fglrx. AGP 8x nepotrebujes, mozna by pomohlo natahnuti agpgartu pred vlastnim fglrx, nebo predat nekteremu z modulu nejaky parametr (zjistis pomoci modinfo) - myslimze to tam nejak jde nastavit. Pokud to nepomuze, tak dej URL na XFree86.log