Jak jsem psal, vodooo3 tam jede s FSB 66Mhz naprosto stabilne. jak tam dam 100Mhz FSB, jde to na tlamu. Asi zkusim jeste nejakou starou ATI, a uvidime, anebo zkusim sehnat PCI grafiku, na ktere ty filmy pujdou...Původně odeslal Rainbow
Jak jsem psal, vodooo3 tam jede s FSB 66Mhz naprosto stabilne. jak tam dam 100Mhz FSB, jde to na tlamu. Asi zkusim jeste nejakou starou ATI, a uvidime, anebo zkusim sehnat PCI grafiku, na ktere ty filmy pujdou...Původně odeslal Rainbow
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)