No ja mel problem ze mi procak nenajel na Auto, poprve jo a po druhe neTakze sem skusil vsechno vymenit a furt nic, takze sem si docela vyhral a ono stacilo nastavit nasobic
![]()
No ja mel problem ze mi procak nenajel na Auto, poprve jo a po druhe neTakze sem skusil vsechno vymenit a furt nic, takze sem si docela vyhral a ono stacilo nastavit nasobic
![]()
C2D 4400@333*9 & AC Freezer 7; MSI P35 Neo2-FIR; OCZ Reaper 800@1000 4x1GB; Gainward 8800GT@; Seagete Barracuda ES 320GB; Seagete Barracuda 7200.9 160 GB; Samsung SpinPoint T 500GB + 750GB; Pioneer DVR-111L; CoolerMaster Dominator; Zelman ZM-MFC2; Razer Lycosa; Razer DeathAdder; Razer Destructor; Samsung SyncMaster 226CW
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)