jo cc jedobrej kšeft, jednou sem tam koupil pro kámoše grafiku, kámoš je mimopražskej, chvíli trvalo než sem mu jí dodal, pak jí šoup do pc a zjistil, že nejede stopro s jeho deskou, po tejdu mi jí šoup zpátky ať jí vyměnim, takže sem šel do cc asi po 4 tejdnech od nákupu, že kg neni kompatibilní s mb, v pohodě jí vyměnili, sice za polatek asi 10% - bezplatně berou zpět kvůli nekompatibilitě asi jen do pár dní - i tak je to ale dobrý.




Odpověď s citací