takze mam zpet SOLTEKA (NEW) a funguje vse jak fik
...z toho plyne ...mel jsem holt kliku na dva spatny kusy desek
a prej ,ze mam v zivote kliku
.....JINAK VSEM DIKY ZA SNAHU
takze mam zpet SOLTEKA (NEW) a funguje vse jak fik
...z toho plyne ...mel jsem holt kliku na dva spatny kusy desek
a prej ,ze mam v zivote kliku
.....JINAK VSEM DIKY ZA SNAHU
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)