To LCD sa da kupit na www.sos.sk v inetovom obchode, maju aj slusny vyber, ci uz cenovy, alebo velkostno-kvalitativnyPůvodně odeslal Arius
Postup zapojenia najdes na pctuning.cz, alebo rovno u zdroja, helium.webz.cz
To LCD sa da kupit na www.sos.sk v inetovom obchode, maju aj slusny vyber, ci uz cenovy, alebo velkostno-kvalitativnyPůvodně odeslal Arius
Postup zapojenia najdes na pctuning.cz, alebo rovno u zdroja, helium.webz.cz
intel C2D6320@3395MHz (485x7), TTSonicTower+CollaboratoryLiquidPro, Abit IP35PRO, Sapphire 3850, 2x2GB A-Data EE, WD5000AAKS + Spinpoint 160GB + OCZ Core2, Nec, Corsair 520W, zabalene v 3R NeonLigt Black. Logitech Dualooptical, MX510, Hyundai Q790 + 24" Dell 2407WFP
PrsonlDidžitlEjsistnt Compaq iPaq 3870, komjunikejtor glofiish X500+
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)