Citace Původně odeslal DADA
Me se osvedcilo zezadu foukat dovnitr. Mam case Chieftec a ty dva zadni vetraky foukaji primo na cpu chladic, takze privod studeneho vzduchu zpusobuje nizsi teplotu na cpu. Bubliny tepleho vzduchu nekde v koutech mi nevadi, protoze chladim zejmena cpu, ne modem nebo usb.

Kdybych zezadu nasaval ven, tak ten vzduch jde dovnitr vpredu, ohreje se cestou o harddisky a k cpu uz se dostane pekne teplej, jestli cestou nezabloudi do bublin.

Ale jeste to budu muset nekdy presne vyzkoumat, mam v case 4 pridavne vetraky, dva vpredu, dva vzadu a jeden ve zdroji, takze az budu mit cas, zkusim vsechny moznosti dovnitr ven a pak se uvidi. Zatim jsem zkusil jen zezadu dopredu a zepredu dozadu a zezadu dopredu mi jde lip, i kdyz vetrak na zdroji fouka ven.

Jo, abych nezapomnel, nemam zadnou OC konfiguraci, jde mi hlavne o nizkou hlucnost.
No mne sa toto neosvedčilo.