Hele a máš CD v mechaniceMě to tohle dělalo když jsem hrál OF a neměl CD v mechanice - když tam bylo, tak to jelo OK. Sice si ta hra při startu o CD nezařve, ale pak mi padala...
Hele a máš CD v mechaniceMě to tohle dělalo když jsem hrál OF a neměl CD v mechanice - když tam bylo, tak to jelo OK. Sice si ta hra při startu o CD nezařve, ale pak mi padala...
Desktop: Intel C2Q Q9300 ASUS Striker Leadtek GeForce 8800GTX 2 x A-DATA 2GB DDR800+ Extreme Edition 2 x Samsung Spinpoint 320GB (RAID0) Creative X-Fi Creative G500 Pro-gamer Gigabyte Aurora 3D 570 Thermaltake Toughpower 750W Samsung SyncMaster 226BW Microsoft Habu Microsoft Reclusa Logitech MOMO Racing Wheel
Notebook: DELL Studio 1535
Mobil: SonyEricsson W910i
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)