Taky je možnost .. sice zdlouhavější,že si vezmeš ten HDD k někomu,dáš ho jako sekundární master nebo primární slave a tam to v pohodě nastavíš ty práva a smažeš,aspoň co se týče PC kde je Windows 2000.