kup si klidně 1800+ k tomu něco slušnýho s nForce chipsetem pust to na 200 fsb větrák nej je TT volkano 9 a vys ale steci i Falcon rock ci najky super silent ot CM , jo btw tyto vsechny odpovedy najdes tady na foru...Původně odeslal MARA.T
kup si klidně 1800+ k tomu něco slušnýho s nForce chipsetem pust to na 200 fsb větrák nej je TT volkano 9 a vys ale steci i Falcon rock ci najky super silent ot CM , jo btw tyto vsechny odpovedy najdes tady na foru...Původně odeslal MARA.T
Pašák erda.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)