jo jo mil17 ma pravdu, ber 1000-1200MHz a dostan na 1500, 1600, 1700 no konec.. a to bude jinej mazec
jo jo mil17 ma pravdu, ber 1000-1200MHz a dostan na 1500, 1600, 1700 no konec.. a to bude jinej mazec
ASUS A7N8X Deluxe, Athlon 1700XP@2043MHz (215*9.5) 1.80V - max load 61 C, Titan DT5B ,512MB DDR 400MHZ 3/3/3/8 , SONY TFT SDM-X72, MSI G4Ti4200 64MB ViVo 250/513@310/610 , case EUROCASE 5492 350W, WinXP
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)