Petr2: Ja mám 2412/2239 při 166 FSB, ULTRA a CAS2![]()
...pekne, to uz je lepsie ...![]()
Petr2: Ja mám 2412/2239 při 166 FSB, ULTRA a CAS2![]()
...pekne, to uz je lepsie ...![]()
Abit NF7-S, XP1700+@2400+(10x200) 1,78V, pasiv Tt SilentTower, Sparkle 6600 +pasiv Tt Schooner, 2x512MB DDR400CL2,5 , 80GB Seagate Barracuda PATA, CDRW Teac552, DVD Teac, DVDRW NEC3520A, mod. Eurocase, mod.zdroj 400W+120cmFan, Eizo L568
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)