Možná to není úplně ono, ale pro poměrně podrobné systémové info v DOSu se mi to docela osvědčilo:
Introscope v013 Beta - Sysinfo program by Jan Gucik
http://sac-ftp.gratex.sk/sk_made7.html
ftp://sac-ftp.gratex.sk/sk_made/is13full.zip
Možná to není úplně ono, ale pro poměrně podrobné systémové info v DOSu se mi to docela osvědčilo:
Introscope v013 Beta - Sysinfo program by Jan Gucik
http://sac-ftp.gratex.sk/sk_made7.html
ftp://sac-ftp.gratex.sk/sk_made/is13full.zip
...zzzzzz
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)