Dobrá rada ale když jsem si kupoval 1.1G což bylo 17.9.02 tak už nikde 1G neměli.Prej se přestal vyrábět a je vyprodanejPůvodně odeslal lyon667
![]()
Ramku si chci co nejdřív kupovat.Lidi co mají stejnou serii a datum výroby tak se dostanou až někam k 1.5G.Neříkám že se tam dostanu i já. Není kus jako kus
Ps:KINGSHIT už fakt ne![]()






Odpověď s citací