Citace Původně odeslal jaab
Citace Původně odeslal Glassman
to sice ne, ale DirectSound ovladace jsou natolik promakany, ze to ani nevadi - latence je minimalni..
muzes upresnit tu latenci? a jakej HW, operacni system a software (mne zajima cubase SX - nejsem si jist jak moc je bez ASIO pouzitelny).
presneji receno mam dojem, ze dost efektu, ktery pouzivam, jsou jen ASIO.
jen sem zkousel hledat fortissimo a ASIO driver a nasel jsem "nekde" "nejakou" stranku kde psali, ze i bez ASIO jsou latence zanedbatelny