No mne sa teraz osvedcil ten BSPlayer, dokonca ked som vybral monitor na ktorom sa to ma zobrazovat tak to nastavenie prebral an windows media player takze v pohode prehravam aj na tom.Původně odeslal Marco
No mne sa teraz osvedcil ten BSPlayer, dokonca ked som vybral monitor na ktorom sa to ma zobrazovat tak to nastavenie prebral an windows media player takze v pohode prehravam aj na tom.Původně odeslal Marco
- Gentoo is the best -> !MDK <- sux
Intel & Enermax & Tsunami rulez, ATI 9500 NP 128MB [thanx ATI Corp. ;-) ], 400 GB fast storage
19316 3DMarks`01 <> 6047 3DMarks`03
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)