Citace Původně odeslal Marco
Mne sa najviac osvedčil MV2Player. Vybrať si môžeš nie len monitor, ale aj rozlíšenie a frekvenciu. Navyše pri BSPlayery boli trošku problémy s VBR zvukom.
No mne sa teraz osvedcil ten BSPlayer, dokonca ked som vybral monitor na ktorom sa to ma zobrazovat tak to nastavenie prebral an windows media player takze v pohode prehravam aj na tom.