si myslim![]()
si myslim![]()
Abit BE7-RAID,Celeron1.8GHz@2156 512DDR333,2xSeagate 80GB,GeForce2Ti,Audigy platinum optikou do Receiver Panasonic DDigital,TV tuner Genius Wonder III,Lan10/100,NEC DVD-RAM 4x, Lite-On 48/12/40,suplik,AOC 9Klr Flat,multimedia Chicony Keyboard,Genius Wireles mouse,a trosku vykraslenej Case :o
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)