Mam DivX5.0.5 Pro . Len som robil reinstall celeho systemu, predtym ani neviem co za bordel som tam mal ale isli mi titulky pokial mali rovnaky nazov ako film a priponu sub. Len neviem ako som to dosiaholPůvodně odeslal tartif
![]()
Mam DivX5.0.5 Pro . Len som robil reinstall celeho systemu, predtym ani neviem co za bordel som tam mal ale isli mi titulky pokial mali rovnaky nazov ako film a priponu sub. Len neviem ako som to dosiaholPůvodně odeslal tartif
![]()
- Gentoo is the best -> !MDK <- sux
Intel & Enermax & Tsunami rulez, ATI 9500 NP 128MB [thanx ATI Corp. ;-) ], 400 GB fast storage
19316 3DMarks`01 <> 6047 3DMarks`03
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)