Citace Původně odeslal tartif
No vetsinou tenhle kodek byva obsazeny v balickach s kodekama. Vetsinou je sw oznacovan jako all in one. Vydrz podivam se na nejakou stranku ze ktery si to muzes primo stahnout.
Mam DivX5.0.5 Pro . Len som robil reinstall celeho systemu, predtym ani neviem co za bordel som tam mal ale isli mi titulky pokial mali rovnaky nazov ako film a priponu sub. Len neviem ako som to dosiahol