Mno takze P4 3.06 GHz ma 533 MHz FSB (4x133), takze je opravdu lepsi jit do P4 3.00 GHz 800 MHz FSB (4x200). Zalezi jestli ti to dovoli penizePůvodně odeslal Ľubomír
Mno k desce, hovorilo se o to ze by Intel mel podporovat OC, ale zatim jsem to u jeho desek nevidel. K meneni nasobice, to by ti mohlo jit jen s procesory oznacenymi jako ES, tedy engineering sample. P4C800 se zda jako dobra volba, hlavne kup good pameti. Ale osobne bych radsi sel do 2,4ky 800 FSB, je to na tobe
![]()





Odpověď s citací