Takze ber tu 1.1 dam ti prikald.
Sestava r7500 s 1GHz na 1.5GHz davala v 3d marku 2001 5100bodu ale s tualem 1.4 jsem se tomu vykonu tech 5100bodu priblizil az na hranici 1630MHz. Takze je jasny ze vysoke FSB je lepsi.