otestuj goldmemory a uvidis ci roby ramka chyby.Je to super program.
Mne ide ramka na 145FSB 2,2,2,5/7 bez chyb a na 150 uz roby chyby aj ked je 3,3,3,7/9
otestuj goldmemory a uvidis ci roby ramka chyby.Je to super program.
Mne ide ramka na 145FSB 2,2,2,5/7 bez chyb a na 150 uz roby chyby aj ked je 3,3,3,7/9
hp pavilion zt3020
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)