
Původně odeslal
Semik

Původně odeslal
Jarda
Tak jsem si koupil tu FX a zajímalo by mě, jaké jsou ty paměti :
Samsung 310
K4D261638E-TC50
Díky za odpověď.
TC
50 Znamena 5.0 nanosekund

je dost malo...
Je fakt, že to je nicmoc. Zatím to ale jede na 250/400@310/575.
Víc nedají ty paměti. Jadro by ještě šlo. Jak zkusit chladit paměti na grafice? Umístěne jsou dobře. Nevím, jak chytit pasivy na grafiku abych s ní nic neudělal.
Díky.