..tak proč nezvýšíš latenci pamětí? V tomhle případě se ti vyplatí vyžší FSB,než nižší CAS.Pokud máš Kingmaxe -6ns ,měl by dát při 3-2-2-7/9 145-150MHz a při 3-3-3-7/9 160MHz! Nejvíc ty paměti brzdí v OC to 5/7,to určitě nastav na 7/9 a uvidíšPůvodně odeslal Bukyn
![]()





Odpověď s citací