Pokud to poslouchate pres sluchatka od cinana za 60,- kc, tak verim, ze moc rozdilu neuslysite.Pripojte si k tomu repraky aspon za 10k, pres poradny zesilovac a budete cumet (integrovany shit vs treba audigi2).
Pokud to poslouchate pres sluchatka od cinana za 60,- kc, tak verim, ze moc rozdilu neuslysite.Pripojte si k tomu repraky aspon za 10k, pres poradny zesilovac a budete cumet (integrovany shit vs treba audigi2).
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)