vsak nvidia bere do sekce ovladacu pouze skinyPůvodně odeslal Pyroteam
ten drak je totiz cerny
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
vsak nvidia bere do sekce ovladacu pouze skinyPůvodně odeslal Pyroteam
ten drak je totiz cerny
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
IBM
Lenovo
Kriglnakafe
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)